Przejdź do treści

Warsztaty florystyczne - kompozycje komunijne - PRO Civitas Kielce

2 dni:
16 godz.
Ostatnia aktualizacja:
Angielski
Polski [automatycznie], Angielski [automatycznie]

Co składa się na jakość szkolenia i jest w cenie?

Wsparcie mailowe

Wsparcie mailowe

Kontakt mailowy z trenerem po szkoleniu, by wspierać Cię, służyć radą

więcej
  
Wsparcie telefoniczne

Wsparcie telefoniczne

Kontakt telefoniczny z trenerem po szkoleniu, by wspierać Cię, służyć radą

więcej
  

Przejdź do sekcji

Opis szkolenia

Czytaj dalej

Opinie z Google

02/25/2023
Niedawno skończyłam tu naukę na kierunku technika farmacji. Szkoła nie jest zła, ale jest parę rzeczy wymagających poprawki np. organizacja planów lekcji; zdarzało się że dostawaliśmy plan lekcji dopiero dzień przed zajęciami, kiedy dobrze byłoby móc je przejrzeć wcześniej. Czasami smsy z informacjami nie docierały do wszystkich osób - połowa klasy je otrzymywała, a druga połowa nie. Pracownia dla tech.farmacji potrzebuje lepszego wyposażenia do receptury - utensyliów które faktycznie są apteczne (przez 2 semestry nie mieliśmy odpowiednich łyżek do receptury co bywało uciążliwe), oraz być może dwóch wag płynnych i proszkowych, żeby w tym samym czasie na zajęciach mogły robić recepturę dwie osoby, a nie jedna. Poza tymi kwestiami jest w porządku, wykładowcy oraz panie z sekretariatu są sympatyczni i służą pomocą. Z wykładowców szczególnie zapamiętam Panią Leśniak i Panią Kwiecień-Błońską, są wspaniałe, wyrozumiałe i przekazują uczniom jak najwięcej wiedzy. :-)
Weronika Krzelowska Weronika Krzelowska
01/28/2023
Wykwalifikowana kadra, wyposażenie sal i bardzo miłe Panie w Sekretariat Pro Civitas zawsze służące pomocą. Na dodatek świetna atmosfera w trakcie zajęć 🥰
Justyna Dudek Justyna Dudek
09/18/2022
Szkoła super, nauczyciele są zaangażowani w swoją prace. Przekazują dużą dawkę wiedzy, a pracownie zawsze są dobrze przygotowane na zajęcia. Polecam!
Szymon Ramiaczek Szymon Ramiaczek
09/16/2022
Polecam! Sekretariat zawsze służy pomocą. Przesympatyczni wykładowcy, zajęcia prowadzone w ciekawy sposób że swobodną atmosferą ;)
Karolina Jarońska` Karolina Jarońska`
09/16/2022
Świetna szkoła, uczęszczałem tam na zajęcia przez 2 lata. Dobra organizacja, plany zajęć dobrze przemyślane, zajęcia ciekawe i ludzie którzy tam pracują na prawdę przekazują fajna wiedzę. Pracuje w zawodzie w którym się tam uczyłem. Bardzo polecam
Patryk Patryk
09/16/2022
Najlepsza szkoła policeana w Kielcach w centrum miasta. Fajni życiowi nauczyciele chcący na prawde przekazywać wiedzę, możliwość zdobywania nowych kierunków zawodowych, a jest ich na prawde wiele do wyboru. Polecam!
Róża Wysocka Róża Wysocka
09/16/2022
Niedawno ukończyłam edukacje w tej szkole na kierunku Technik Usług kosmetycznych i jestem bardzo zadowolona. Ogrom wiedzy, nowoczesne techniki i pomocna kadra. Polecam 🙂
Paulina Półtorak Paulina Półtorak
09/06/2022
Niestety, ale bardzo zawiodłam się na tej szkole. Sale do zajęć praktycznych są kompletnie nie wyposażone, nieprzygotowane do tego żeby uczyć na dobrym poziomie do egzaminu, a także do pracy. Dlaczego na całą grupę znajduje się TYLKO jedna waga płynna i proszkowana? Jak cała grupa ma przygotowywać leki gdy tylko jedna osoba może cokolwiek zrobić na danych zajeciach, a reszta się patrzy? Do tego sala praktyczna jest bardzo malutka, że to w ogóle spełnia jakiekolwiek standardy to śmiech na sali. Poza tym p. Leśniak w ogóle nie przykłada się do zajęć. Podczas teorii jest tylko suche przewijanie slajdów bez wytłumaczenia, dodania coś od siebie. Na zajęciach praktycznych z p. Leśniak jest coś na zasadzie by zrobić cokolwiek na szybko i wysłać do domu. Jedyny plus to lekcje przy p. M. Stęplawskiej gdzie rzeczywiście pani dużo dodaje od siebie, jest wymagająca i rzetelna. Oraz p. Kwiecień Błońska, która tak samo w sposób ciekawy przeprowadza zajęcia, rzeczywiście tłumaczy i to się ceni.
Olga Karczewska Olga Karczewska
04/28/2021
Super szkoła, bardzo pomocne Panie w sekretariacie. Sympatyczni nauczyciele.
Agnieszka Czerwinska Agnieszka Czerwinska
04/24/2021
Bardzo przyjazna obsługa w sekretariacie :)
Olga Olszacka Olga Olszacka
04/11/2021
Świetna kadra, bardzo przyjazny sekretariat i dyrekcja.polecam
MOHAMED EID MOHAMED EID
12/06/2020
Doskonale wyposażone pracownie, jest schludnie i czysto. Na zajęciach nigdy niczego nie brakuje, co w innych szkołach się zdarzało. Zajęcia z rachunkowości prowadzone bardzo rzetelnie i ze zwróceniem szczególnej uwagi na dokładność wykonywanych zadań. W przypadku pomyłek nauczyciel od razu reaguje, wskazuje błędy i na bieżąco analizuje. Nierzadko teoria popierana jest przykładami z życia, co mnie osobiście ułatwia zapamiętywanie informacji. Zdecydowanie polecam!!!
Paweł Olszacki Paweł Olszacki
11/06/2020
Odradzam szkołę Procivitas, nie ze względu na jakość nauczania, ale chaos organizacyjny. BA całkowity brak jakichkolwiek informacji. Moje wiadomości były notorycznie ignorowane przez sekretarki. A próba dowiedzenia się o cokolwiek spotykała się z ignorancja i arogancja Pan sekretarek. Czekałam 3 miesiące na wystawienie dokumentacji do zaliczania różnic programowych. Nie poinformowano mnie o pierwszym zjeździe przez co przegapiłam aż 15 godzin przedmiotu. Siatka godzin jest układana tak, że nie będąc raz traci się możliwość zaliczenia przedmiotu. Sale zajęciowe i budynki są zmieniane bez informowania... Jeśli o coś prosiłam, np., o kontakt z prowadzącym to spotykałam się z odmową i ignorowaniem. Dodatkowo otrzymywałam informacje sprzeczne i smsy w których były niewyjaśnione tajemnice i brak możliwości odpowiedzi. Zajęcia z terapii zajęciowej przypominają terapię osobistą i zadania koncentrują się na psychozabawach, a nie merytorycznym przygotowaniu do egzaminu. Dorosły słuchacz nie ma prawa być chory, bo szkoła nie honoruje zwolnienia lekarskiego. Ogólnie odradzam wszystkim, którzy naprawdę poważnie myślą o tym zawodzie. Arkusze ocen wydane są w sposób niedbały i nierzetelny- przesłano mi coś niezgodnego ze stanem faktycznym (z ocenami, których nie miałam). Sekretarki nie są pomocne i wprowadzają zamieszanie. Prowadząca zajęcia na terapii zajęciowej (p.Śliwińska) przez większość zajęć rozmawia z słuchaczkami na tematy niezwiązane z terapią zajęciową, np., o ich dzieciach, rodzinach, pracy, co jest skandalicznym zachowaniem w stosunku do kogoś, kto ma przekazywać wiedzę i uczyć. Wiąże się to z brakiem szacunku dla słuchacza i jego czasu. Zdecydowanie odradzam zajęcia z tą Panią. Jakość przeprowadzonych zajęć pozostawia wiele do życzenia, podobnie, jak przygotowanie merytoryczne. Dużą większą wiedzę i ciekawszy styl prowadzenia zajęć ma Pani Ewelina Swat- Michalska. Dlatego jeśli już Państwo decydują się na tą szkołę to proszę zorientować się, kto będzie prowadzić dane zajęcia.
Agata Grzedzicka Agata Grzedzicka
09/22/2020
Pani Agato z całym szacunkiem dla Pani i Pani zdania na temat szkoły i zajęć. Proszę sobie przypomnieć z pierwszego semestru co to jest terapia zajęciowa i czym się zajmuje. Poza tym przejąłem państwa grupę po innej Pani i też chcę was poznać i zorientować się w stanie waszej wiedzy. Żeby oceniać czyjąś pracę pasowałoby by być więcej razy na zajęciach niż 2 z czego na zajęcia praktyczne spóźniła się Pani i wyszła przed czasem, a na zajęciach z planowania większość czasu spędziła Pani patrząc w telefon co jest jest niestosowne i lekceważące. Poza tym zajęcia praktyczne mają to do siebie że na nich głównym zadaniem jest się bawić , rozwijać i poznawać siebie(jak to Pani napisała terapia osobista) Inaczej nie da się pomagać innym nie wiedząc jakie są trudności w wykonywaniu danej techniki. Jeśli chodzi o drugie zajęcia na zajęciach organizacyjnych było mówione na czym będą one polegać i o tym że dużo będziecie pracować właśnie na planowaniu, zastanawianiu się nad tym co można ulepszyć i jak odpowiednio planować swoje zadania. Co do merytorycznej części zagadnienia do egzaminu i teoria zdobywa się na zajęciach z podstaw terapii oraz na diagnozie pozostałe przedmioty bazują na wiedzy z w/w przedmiotów. Jest dużym nietaktem oceniać czyjąś pracę nie będąc samemu krystalicznym. Pozdrawiam Anna Sliwinska
Anna Śliwińska Anna Śliwińska
Instytut Pro Civitas Sp. z o. o.
Nazwa firmy