Przejdź do treści

Train the Trainer

4 dni:
godz.
Ostatnia aktualizacja:
Angielski
Polski [automatycznie], Angielski [automatycznie]

Co składa się na jakość szkolenia i jest w cenie?

Przejdź do sekcji

Opis szkolenia

Czytaj dalej

Opinie z Google

02/06/2023
Bardzo dziękuję Pani Karolinie za piękna fryzurę, ktora bardzo mnie odmłodziła. Super atmosfera. Mam nadzieję; że będę mogła jeszcze z państwa usług skorzystać. Polecam każdemu w każdym wieku . Można też tutaj oddać swoje włosy na dobry cel ; czyli peruki dla osób chorych na raka
Katarzyna Smorawska Katarzyna Smorawska
01/10/2023
Dobrawa jest najlepszym pod słońcem Edukatorem technik cięcia 😇. Wyjatkowa osobowość, piekny, prosty przekaz wiedzy . Polecam jako stylista fryzur 😊💯
Justyna Wrzesińska Justyna Wrzesińska
12/06/2022
Mam piękna fryzurę. Nigdy wcześniej nie była tak dopieszczona jak u Państwa. Bardzo lubię i polecam
Monika Jankowska Monika Jankowska
11/04/2022
Polecam jako modelka, jestem bardzo zadowolona z cięcia. Przyjemnie spędzony czas i satysfakcja z fryzury.
Anna Rucinska Anna Rucinska
10/19/2022
Polecam strzyżenie w akademii p. Dobrawy. Wszystko pod okiem trenera. Rewelacyjna atmosfera. Włosy idealnie obcięte, świetnie się układają.
Sylwia Błesznowska Sylwia Błesznowska
10/06/2022
Atmosfera super, profesjonalne podejście do modelek a przede wszystkim ekstra fryzury 🥰
Emilia Hassan Emilia Hassan
08/29/2022
Polecam. Fajna atmosfera, strzyżenie idealne. Jestem mega zadowolona 😘
Izabela Zaręba Izabela Zaręba
04/08/2022
Super miejsce Dobra atmosfera jako szkoła fryzjerstwa cały czas są mistrzowie fryzjerstwa. Jestem zadowolona.
Lukasz Jakóbiak Lukasz Jakóbiak
07/07/2021
Rewelacyjne miejsce super sympatyczni ludzie a fryzura mega ???
Joanna Banaszkiewicz Joanna Banaszkiewicz
06/11/2021
A very decent hairdressing school! Creative team! Nice, professional and friendly administrators! The training goes one by one. By all appearances, it is a very popular school!
Helena Haponienko Helena Haponienko
05/21/2021
Najlepsze strzyżenie na świecie, najlepsza atmosfera na świecie.
hania xxl hania xxl
05/06/2021
Wspaniała akademia fryzur, cudowna atmosfera. Polecam
Gosia Ciarkowska Gosia Ciarkowska
05/01/2021
Dziękuję za piękna fryzurę wyszłam tak pozytywnie odmieniona jakbym była w najlepszym salonie fryzjerskim w Warszawie
Elzbieta Chmielarska Elzbieta Chmielarska
04/27/2021
Rewelacyjne miejsce. Cudowna atmosfera, precyzyjne doskonałe strzyżenie. Bardzo polecam.
Anna Dmowska Anna Dmowska
02/25/2021
Cudowne miejsce ? świetna atmosfera, profesjonalne usługi i podejście Pani Dobrawy jak i Pani Edyty, która mnie strzygła. Dziękuję za wszystko. Pozdrawiam ciepło. Joanna vel.milion dolarów ;)
Joanna Boczkowska Music Joanna Boczkowska Music
02/12/2021
Fantastyczni ludzie z wizją i pasją??
Aniutek G Aniutek G
11/18/2020
Fryzjer do którego wrócę jeszcze nie raz :-)
Natalia Natalia
09/03/2020
Super fryzurę zaproponowano mi w Akademii. Jestem bardzo zadowolona.Profesjonalna obsługa i miła atmosfera
Grażynassa Wojcinowicz Grażynassa Wojcinowicz
12/06/2017
Must be here and just enjoy !!!
Witold Wilmanski Witold Wilmanski
Dobrawa Piękos-Szymańska
Nazwa firmy