Mogę zdecydowanie polecić kurs MTG, faktycznie jest to idealny kurs na sam początek przygody z fizjoterapią - podkreślę fizjoterapią, a nie rehabilitacją - czyli to czego "uczą" uczelnie w Polsce.
Przeogromna dawka wiedzy, cudowna i przyjazna atmosfera, sprawiająca, że osoby żądne wiedzy uzależniają się od niej i chcą jeszcze więcej. To wspaniałe uczucie móc spędzić 6 intensywnych i wartościowych dni z ludźmi, którzy tak samo jak ty chcą się stale rozwijać i inwestować w samego siebie. Pozwolę sobie również wspomnieć o genialnych prowadzących Krzysiek i Piotrek to duet idealnie uzupełniający się, z super podejściem do życia, prócz fizjoterapii i tego jak zostać fenomenalnym terapeutą bije od nich bardzo pozytywna i dobra energia, a młody człowiek jest w stanie nauczyć się nie tylko MTG, ale także wielu życiowych i przede wszystkim PRAKTYCZNYCH rzeczy. Zdecydowanie p o l e c a m, to na pewno nie jest mój ostatni kurs - jeżeli kochasz się rozwijać, uczyć i najważniejsze - CHCESZ POMAGAĆ PACJENTOM - bierz w ciemno, zobaczysz, że warto.
Jakub Pasławski
Serdecznie polecam. Ja miałem okazje odbyć 6-dniowy kurs MTG prowadzony przez Krzyśka oraz Piotrka i daje 10/10. Świetnie przekazywana wiedza, super atmosfera i przemyślany sposób dozowania materiału.
Yeezy
Mogę z czystym sumieniem polecić Masaż Tkanek Głębokich pod wodzą chłopaków z Neuroprojektu. 6 intensywnych dni, mnóstwo praktycznej wiedzy, miła i przyjazna atmosfera i na dodatek ogromna dawka humoru oraz śmiechu. Polecam serdecznie szkolenie z Patrykiem Sobotką oraz Maćkiem Duczyńskim, a no i Michałem oczywiście! :)
Pozdrawiam! MTG 18/23.11.2022 Warszawa.
Jacek Baranowski
Kurs MTG przeprowadzony na najwyższym poziomie. Prowadzący Krzysztof Kwieciński oraz Piotr Baćmaga przekazali ogrom wiedzy, zarazili na nowo fizjoterapią. Polecam z całego serducha :)
Dominika
Zdecydowanie polecam kursy prowadzone przez chłopaków. Miałam okazje brać udział w 6 -dniowym kursie MTG prowadzonym przez Piotrka i Krzyśka z Neuro Projektu. W skrócie, ogromna dawka wiedzy i świetna atmosfera. Na pewno to nie jest mój ostatni kurs z Neuro Projektem 😊
Martyna Cybert
Kurs z MTG na start daje dużo fundamentów do pracy z pacjentami. Prowadzący Krzysztof Kwieciński i Piotr Baćmaga w prosty i zrozumiały sposób przekazują (moim zdaniem jak i pewnie też innych) ogromną wiedzę. Całe szkolenie przebiegło w luźnej atmosferze co przeniosło się na efektywne przyswajanie wiedzy.
Kinga Cicha
Jednym słowem petarda!!! MTG prowadzone przez Krzyśka i Piotrka to zdecydowanie dobry fundament na otwarcie umysłu i rozpoczęcie swojej kariery :). Ogromna dawka wiedzy i bardzo zrozumiały przekaz- nic tylko wziąć ten bagaż ze sobą i iść do przodu w kierunku postawionych sobie celów! Pooooooolecam gorąco!!!!!!
Alicja Urbańska
Jako absolwent kursu MTG Poznań'21 jestem bardzo zadowolony, kurs poszerzył moją wiedzę i otworzył oczy na zagadnienia o który nie miałem pojęcia. Świetna sprawa. Polecam wszystkim.
Mariusz Popiel
Świetnie przygotowane kursy online. Dużo wartościowej wiedzy przekazanej bardzo przystępnie.
Aż chce się więcej. Na pewno tu wrócę.
Gorąco polecam!!!
Michał Remiasz
Ukończyłem już dwa kursy u nich. 1. Masaż tkanek głębokich - polecam jako podstawa do działania. Tak się powinno prowadzić naukę. 2. Neurodiagnostyka i terapia w bólach głowy kurs online - Po MTG sporo rzeczy się powtarza ale też utrwala. Dochodzą też nowe pomocne diagnostyczne chyba, że mi pamięć szwankuje. Osobiście jednak wolę naukę na żywo.
Kamil Chymkowski
Świetni ludzie (szkoleniowcy i terapeuci) z głowami pełnymi wiedzy i w pełni holistycznym podejściem do terapii ?
Polecam stream neuroszkoleń opartych o prawidła kinezjologii stosowanej oraz energetycznej, potrafią zmusić do myślenia i refleksji nad praktyką terapeutyczną dając nowe, ciekawe i skuteczne narzędzia pracy ?
Jarosław Dankowski
Wspaniałe miejsce w którym możesz doznać relaksu na wyższym poziomie, stanąć na nogi, odetchnąć od bólu. Pan Artur - niesamowity fachowiec o bardzo przyjaznym podejściu do klientów. Wielokrotnie korzystałem i na pewno nie raz jeszcze odwiedzę. Poznałem Pana Artura jeszcze za czasów gdy pracował w częstochowie . Aktualnie dojezdzam do Warszawy bo warto!!
Adam Nowakowski
Bardzo dobrze organizowane kursy dla fizjoterapeutów. Dużo praktyki przeplatanej z teorią w trakcie wykonywanej pracy.
Super ???
Łucja G
Wczoraj ukończyłam drugi moduł szkolenia z terapii narządów wewnętrznych, który prowadzi Justyna Żyła. Jestem bardzo zadowolona z kursu, jest to świetne uzupełnienie technik, które przydadzą się w gabinecie każdemu fizjoterapeucie. Poza tym Justyna to super babka i podczas szkolenia jest świetna atmosfera. Polecam wszystkim z całego serca ❤️
Kinga
Wspaniałe miejsce, w którym pracują ludzie z pasją i zaangażowaniem, szkoda że wcześniej nie znałam tego miejsca, zaoszczędzilabym dużo czasu i niepotrzebnych nerwów, dziękuję Piotrze za profesjonalizm i cierpliwość ??
Asia D.
Podczas jednego kursu z neuro kolana nauczyłem się więcej niż podczas 3 lat "nauki" na UMEDZIE. Pozdrawiam serdecznie.
krzysiu kozłowski
W Projekcie Masaż byłem tylko na kursie MTG :)
Polecam!
Kurs trwa całych 6 dni, jest to całkiem dobry wstęp do dalszego rozwoju manualnej pracy z pacjentem. Na kursie oprócz technik, był równiez element diagnostyki, i co ważne - nie tylko palpacyjnej, ale również nerwowo-mięśniowej, co zdrcydowanie jest plusem.
Czasami zdarza się, że po kursie mogą pojawić się jakieś niepewności, ale po przeczytaniu skryptu i odświeżeniu wiedzy te niepewności się rozwieją :)
Na pewno wezmę udział w innych kursach od Projekt Masaż. Zainteresowała mnie np. Terapia narzędziowa tkanek miękkich oraz Terapia dysbalansu kręgosłupa. Słyszałem też, że warto zrobić NeuroBark. Dlatego - do zobaczenia! :)
ps: Jedyny minus, kontakt lub informacja czasami mogą być wyzwaniem
Sviatoslav V.