Super podejście, świetny audyt, zaangażowanie, dobry kontakt i przygotowanie do rozmowy!
Polecam, na pewno nie było problemu z umówieniem rozmowy, wręcz dostałem na każdy możliwy kanał - sms, email, telefon odpowiedni komunikat, przypomnienie...
Podczas rozmowy Pan Grzegorz wraz ze współpracowniczką Julią zrobili dogłębny audyt moich działań reklamowych! Naprawdę fachowo. Warto zainwestować!
Łukasz D
Odbyłam darmową konsultację telefoniczną, która trwała 2h i podczas której dowiedziałam się wielu cennych informacji. Pan Grzegorz poświęca dużo czasu i uwagi klientowi oraz podchodzi do strategii reklamy indywidualnie :)
Aleksandra Browarska
Odbyłem właśnie darmową konsultację telefoniczną z Panem Grzegorzem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony!
Szczera i rzeczowa rozmowa o rozwoju marketingu w swojej działalności.
Bardzo cenne wskazówki w punkt.
Jeden telefon, a może wiele zmienić w optyce rozwoju swojego biznesu.
To wszystko za darmo bez oczekiwań czegoś w zamian.
Bardzo polecam agencję! ✅
Maciej Witwicki
W dniu wczorajszym o godzinie 11:00 byłem z Państwem umówiony na konsultację - drugą, bo pierwsza się odbyła. Pan Kordeczka, miał zorganizować specjalistę w mojej dziedzinie, który mógłby mi zaproponować działania marketingowe. Niestety, nikt nie zadzwonił. Dalszy komentarz "specjalistów" wydaje się zbędny. Nie polecam. Niczego się od Państwa nie dowiedziałem.
Mateusz Kuśmierek
Rzeczowa, biznesowa konsultacja i fachowe doradzwo. Ekspert ws. SEO!
Angelika Gromotka
Rozmowa z Panią Jagodą, w czasie której podzieliła się kilkoma pomysłami oraz wiedzą) utwierdziła mnie w przekonaniu, że wybór WebDoctor to doskonała decyzja, którą właśnie zamierzam podjąć.
Greg Gregorczyk
Serdecznie dziękuję za porcje wiedzy. Szybki czas reakcji i profesjonalizm.
Przemysław Mackojc
Bardzo rzeczowa i profesjonalna konsultacja na temat marketingu firmy. Trafna ocena sytuacji aktualnej i propozycja konstruktywnych rozwiązań.
CALDESIA Beata Janczak
Przede wszystkim 5 za szczerą opinię. Wartościową konsultację
Ilona Urbańczyk
Polecam z całego serca! Grzegorz jak nikt inny jest nastawiony na relacje z klientem, potraktował mnie partnersko, doradzał jak własnej firmie i zdobył moje zaufanie. Za szczere słowa, fachowe spojrzenie - wielkie dzięki i szacunek. I przede wszystkim, to człowiek czynu, a czas to pieniądz. Czuję, że mam naładowane akumulatory pozytywną energią WebDoctora do dalszych wyzwań!
ani ani