Przejdź do treści

Szkolenie fryzjerskie z zakresu strzyżeń damskich, podstaw koloryzacji, upięć, prostowania keratynowego i nanoplastii

dni:
32 godz.
Ostatnia aktualizacja:
Angielski
Polski [automatycznie], Angielski [automatycznie]

Co składa się na jakość szkolenia i jest w cenie?

Przejdź do sekcji

Opis szkolenia

Czytaj dalej

Opinie z Google

03/07/2023
Rewelacyjne podejście do klienta, obsługa na najwyższym poziomie, a koloryzacja 100% z oczekiwaniami. Pani Marta wręcz odwzorowała fryzurę z pokazanego zdjęcia. W końcu trafiłam na experta w fryzierstwie.
Aneta Kwolek Aneta Kwolek
01/12/2023
Jestem bardzo zadowolona, obsługa bardzo miła atmosfera. Pani Katarzyna profesjonalnie pomogła w wyborze odpowiedniego odcienia. W 100% moje oczekiwania zostały spełnione ;)
Joanna Choma Joanna Choma
12/11/2022
Profesjonalne strzyżenie. Miła i fachowa usługa. Bardzo gorąco polecam to miejsce
Shantel Szkoła Tańca Shantel Szkoła Tańca
11/08/2022
Ewelina Fąfara to jest cudotworczyni :) maluje włosy na blond już od 6 lat , ona jako pierwsza zrobiła mi idealny kolor , aż nie mogę wyjść z zachwytu jak patrzę w lustro . Polecam te fryzjerkę z całego serca , a jeśli chodzi o mój blond zawsze byłam wymagająca . To jest odpowiednia osoba na tym miejscu .
Olga Czerkas Olga Czerkas
09/29/2022
Moje wlosy musiały zostać poprawione ponieważ pani ktora mi je robiła nie dość że nie zostawiła mi moje naturalnego odrostu to wlosy miały 3 kolory blond biały i fioletowy. Obiecano mi poprawę tego co zepsuto w tym samym dniu. Wróciłam do domu i zobaczyłam to co widać na zdjęciu odcięcia odrostu nie równe kolory itp. Myslalam że da się to jakos ukryc ale z każdej strony mam schodki. Chciałam to uratować u innej fryzjerki ale nikt się nie podejmie zrobienia tego.. u innego fryzjera mi pokazano co mam z tyłu na głowie dosłownie szachownica. Od razu pojechalam złożyć reklamację, po usłyszeniu przez panią Martę że chce zwrot pieniędzy i niechce żeby po raz 3 mi POPRAWIAŁA wlosy usłyszałam " widzę że pani bardziej zależy na pieniądzach niz na fryzurze" dziwi się Pani???? 2 razy zepsuliscie mi wlosy nikt mi tego nie naprawi i jeszcze to wmawianie mi że tak ma być. A i nie wspomnę o tym ze umawiałyśmy sie do 300 zl. Mialam do zapłaty 350 zl i jeszcze dzisiaj uslyszalam prze telefon że i tak dostalam zniżkę i że to jest warte tyle ile zaplacilam. Nikomu nie polecam
P.M.S P.M.S
09/21/2022
I have recently moved to Rzeszow and was hoping to find a good hair salon. Looking at the google reviews I have decided to give a go to Hairdressing Academy Marta Żelazo. Visited salon few days ago for hair colour and hairstyle. The colour is ok, but haircut is a nightmare. One side is 1cm longer than the other. Have pointed this out to a hairdresser but didn't get aknowledged. Have tried styling my hairs back at home, but it is immposible to make it look straight. I am in tears.. This salon is a big NO for me! Will not recommend. __________ Niedawno przeprowadziłam się do Rzeszowa i miałam nadzieję, że znajdę dobry salon fryzjerski. Patrząc na recenzje w google postanowiłam udać się do Akademii Fryzjerstwa Marta Żelazo. Odwiedziłem salon kilka dni temu na kolor włosów i fryzurę. Kolor jest w porządku, ale fryzura to koszmar. Jedna strona jest o 1 cm dłuższa od drugiej. Zwróciłem na to uwagę fryzjerowi, ale nie zostałem rozpoznany. Próbowałem układać włosy w domu, ale nie da się ich wyprostować. Płaczę.. Ten salon to dla mnie duże NIE! Nie polecam.
Ausra Lech Ausra Lech
08/26/2022
Na szczęście byłem raz i ostatni Zero podejścia do klienta,zero profesjonalizmu,nie wyszczyszczone maszynki nożyczki po poprzednich klientach.. rozumiem że niektórzy się uczą..ale bez przesady.Po strzyżeniu u nich miałem na głowie wysypkę.Nie polecam nikomu.Chyba że ktoś lubi takie klimaty,a i jeszcze ceny ,nie jestem człowiekiem co liczy każda złotówkę ,ale tam to jest grubo po bandzie.$zkoda że nie można 0 gwiazdek.
Dawid K Dawid K
07/13/2021
Super miejsce, pani Ewelina - pełen profesjonalizm, wrócę na pewno ?
Małgorzata Jasińska Małgorzata Jasińska
05/14/2021
Jestem zadowolona, miejsce czyste i przyjazne, napewno ram wrócę
Spifey is my wifey Spifey is my wifey
04/09/2021
Profesjonalna obsługa i duża ilość fryzjerów co przekłada się na możliwość szybkiej rejestracji na strzyżenie. Polecam Pana Huberta
Hubert Rogala Hubert Rogala
03/13/2021
Zawsze profesjonalnie i sprawnie. Zgadza się Jarek strzyże na 5.
Mateusz Barański Mateusz Barański
03/06/2021
Świetna obsługa i umiejętności fryzjerów. Polecam Pana Jarka ?. Może nie jest najtaniej, ale zawsze jestem elegancko obsłużony. Zawsze miło tam wracać.
Tomasz Woźniak Tomasz Woźniak
12/16/2020
Miła obsługa. Fachowe podejście do klienta profesjonalne cięcie i fryzura
Paulina Sarbinowska Paulina Sarbinowska
10/24/2020
Ostatnio miałam okazję być czesana przez panią Martę właścicielkę Akademii , generalnie wszystko szło zgodnie z planem i moim życzeniem - efekt końcowy uczesnia weselnego wstępnie był zadowalający i elegancki. Jednak sama fryzura tuż po wyjściu z salonu zaczęła mnie zastanawiać. Wykonanie fryzury nie wytrzymało nawet do kościoła nie wspominając o całej nocy podczas wesela wsuwki i Kokówki- które nie wiem po co użyte na moich cienkich włosach same wypadały i gubiłam je na sali mimo ostrożności z mojej strony. Musiałam sama bądź z pomocą wpinać i utrwalać wlosy ponownie. Fryzura weselna z założenia powinna przetrwać cała noc. Niestety nie jestem zadowolona gdyż jakość uczesania w stosunku do ceny budzi moje spore wątpliwości jak i nieprofesjonalizm fryzjerki, którą nie mogła właściwie skupić się nad jedną osobą..... bardzo się zawiodłam na usłudze.
Marzena Wasilewska Marzena Wasilewska
Akademia Fryzjerstwa Marta Żelazo-Pawlik
Nazwa firmy