Bardzo miłe miejsce, życzliwi ludzie, ciepła atmosfera 😉 byłam u Was raz ale jest to uwarunkowane że mieszkam ponad 500 km od Olsztyna 😁 mam nadzieję, że uda mi się jeszcze Was odwiedzić 😉
Joanna Biegańska
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Rarity. Jestem pełna podziwu z jakim zaangażowaniem podchodzicie do klienta. Przy zakupach w internecie dostałam przemiłe e-maile, które były przede wszystkim rzeczowe z pełna informacja na temat zamówienia. Robiąc zakupy w internecie już od lat, jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką przemiła obsługa klienta - jestem w szoku ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu!😍 Pęseta Rarity pro2 to istna petarda, polecam!
Polecam sklep Rarity!
Małgorzata W.
Miałam dzisiaj lifting rzęs,obsługa była miła, ale nie jestem zadowolona z wykonanej pracy. Rzęsy po 10 min opadły choć podobno miały jakimś magicznym sposobem dopiero się podnosić (tak powidziała pracowniczka), klej miałam na całych powiekach i niedokładnie te powieki były umyte z henny. Myślę że osoba która zrobiła mi te rzęsy robiła je na szybko i byle jak aby zrobić, jestem niezadowolona z efektu. Za to polecam drugą Panią z tego salonu, która również zajmuje się rzęsami.
Julia Kiejdo
Rewelacyjna obsługa klienta. Szybko, sprawnie, bardzo miło. Zamówienie ze sklepu dostarczone w ekspresowym tempie , ładnie zapakowane dodatkowo miłe upominki. Gorąco polecam.
Natalia Małkińska
Rewelacyjna obsługa. Jest to mój pierwszy zakup, ale z pewnością nie ostatni. Szybka wysyłka. Miły prezencik.
Ela K
Jestem bardzo zadowolona!
Zamówienie zostało wysłane szybko.
Ale opakowanie to miłość!!! Bardzo miło, że włożyli słodycze. Dziękuję bardzo!
Polecam!
Yevheniia Stesenko
Super produkty, wysoka jakość i bardzo miła i szybka obsługa. Polecam 😍
Agata Wiśniewska
Konkurencyjne ceny, ekspresowa wysyłka i dodatkowo przemiła niespodzianka po odbiorze paczki! Bardzo dziękuję, będę wracać!
Angelika Gie
Pełen profesjonalizm. Magiczne miejsce,do którego wraca się z uśmiechem. Polecam!?
Julia Łukaszewicz
Fantastyczna obsluga sklepu Rarity! Pan Adam wychodzi na przeciw wszystkiemu, nawet potrzebom, ktore wynikaja z bledu (kolejnego) klienta. Odpowiada bardzo szybko, na wszystkie pytania i w trybie natychmiastowym zajmuje sie zadaniem! Jestem pod wielkim wrazeniem obslugi!
Natomiast Pani Monika... slow moze zabraknac jak wspaniala to nauczycielka, stylistka rzes oraz po prostu Business Woman! Za kazdym razem zachwyca wiedza i umiejetnosciami. Energia, pomysly, a do tego tak przesympatyczna. I tu rowniez- zawsze sluzy rada i pomoca, odpowiada ZAWSZE, nigdy nie zapomina!
Oby czesciej trafialy sie takie firmy i przede wszystkim ludzie, ktorzy tworza firmy...
zycze Wam wszystkiego dobrego !!!
??????
Karolina Henszel
K loves Beauty
Karolina Tanska
Jednym słowem WOW! ? Natychmiastowa realizacja zamowienia, znakomity wybór produktów oraz starannie zapakowana paczka z miłą niespodzianką w środku. Czego chcieć więcej? POLECAM ?
As Sia
Błyskawiczna realizcja zamówienia. Duży wybór produktów do styliacji rzęs i brwi. Bardzo polecam ?
Beata Szczepaniak