Przejdź do treści

Stomatologia mikroskopowa. Wykorzystanie mikroskopu zabiegowego w codziennej pracy dentysty

1 dzień:
godz.
Ostatnia aktualizacja:
Angielski
Polski [automatycznie], Angielski [automatycznie]

Co składa się na jakość szkolenia i jest w cenie?

Przejdź do sekcji

Opis szkolenia

Czytaj dalej

Opinie z Google

01/23/2023
Bardzo polecam kurs dr Pawła Szczegielniaka z ergonomii :) bardzo duża dawka wiedzy praktycznej i teoretycznej. Produktywnie spędzony czas!
Kamila Mielczarek Kamila Mielczarek
11/16/2022
Całkowicie nie polecam. Nie spotkałam się chyba nigdy z tak nieprofesjonalnym i wręcz śmiesznym podejściem do uczestników ze strony żadnej firmy. Brałam udział w Curriculum Endoprotetycznym, edycja wrzesień 2020. Część teoretyczną stanowiły nagrane wykłady prowadzących - jakość wielu nagrań pozostawiała wiele do życzenia, w dodatku nie otrzymaliśmy żadnego papierowego skryptu. Ostatniego dnia praktyki zostaliśmy poinformowani, iż zaliczeniem będzie egzamin teoretyczny i praktyczny, połączony ze spotkaniem wszystkich uczestników, w odleglejszym czasie od zakończenia Curriculum, oraz że częścią teoretyczną będzie wykonanie prezentacji. Ok. Potem, w styczniu 2021, po CZTERECH MIESIĄCACH, otrzymaliśmy tematy łącznie 8 prezentacji. Zajęło mi to dobre kilka wieczorów. Zero feedbacku mimo iż był obiecany - czas wywalony w błoto. W czerwcu 2021 otrzymaliśmy informację że event na zakończenie jest odwołany i planowane jest coś innego. W październiku 2021 doszedł mail, że egzamin praktyczny będzie w październiku 2022 (dwa lata po zakończeniu kursu). Ostatecznie egzamin został odwołany we wrześniu 2022, a certyfikaty jeszcze nie doszły. Niestety, nie planuję w przyszłości skorzystać z usług tej firmy, mimo znanych i doświadczonych wykładowców.
Einthel Einthel
01/22/2022
Polecam dr. ALEKSANDROWICZ bardzo dobry specjalista, jestem mega zachwycona wizytami u Pani doktor, moje zęby w końcu sa zdrowe. Nie jeden dentysta na nfz czy prywatnie mówił ze mam zdrowe zęby po mimo bólu który mi doskwierał i nic nie ma do roboty po wizycie w Akademi dowiedziałam się że większość zębów jest do naprawy 😯
Agnieszka Słowińska Agnieszka Słowińska
12/11/2021
Dr Monika Dzieciątkowska to wspaniały szkoleniowiec i wykładowca. ,,Odbudowy protetyczne po leczeniu endo" to kolejny kurs jej autorstwa, w którym uczestniczyłam. Zdecydowanie polecam go wszystkim lekarzom bez względu na ilość lat pracy. Teoria tylko ta potrzebna do części praktycznej.Dużo pracy na fantomach.Same konkrety potrzebne w naszej codziennej praktyce. Mnóstwo wskazówek, fajnych tricków.Wszystko poparte ponad 20-letnimi obserwacjami i doświadczeniem. Nie ma głupich pytań.Można zapytać bez skrępowania o każde stomatologiczne zagadnienie. Dr Dzieciątkowska ma w sobie ogromną empatię, spokój, wyrozumiałość i cierpliwość. Wracam do pracy z ogromną energią i usystematyzowaną wiedzą! Polecam każdemu!
Anna Świerczewska Anna Świerczewska
10/27/2021
Polecam bardzo ! Niesamowicie profesjonalne podejście, kurs przygotowany na najwyższym poziomie. Prowadzący, dr Gołąbek, dołożył wszelkich starań, żeby każdy z uczestników znalazł odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Fajnie przygotowana prezentacja. No i warsztaty ekstra! Możliwość wypróbowania różnych systemów, narzędzi itd. Naprawdę warto:)
Irina Morozow Irina Morozow
05/28/2021
Ocena szkolenia "Chwyć endodoncje za rogi cz.III" na 5 gwiazdę z niewielkim minusem. Kurs intensywny, mocno praktyczny. Prowadząca kompetentna i komunikatywna. Genialny katering:) Zdecydowany minus za nieprofesjonalna obsługę biurową. Problemem jest wystawienie faktury i sposób rozliczania dofinansowania kursów. Nikt nie odbiera telefonów, nie oddzwania. W poważnej firmie szkoleniowej organizującej spotkania za niemałe pieniądze takie rzeczy powinny być dopięte na ostatni guzik.
Adrian Gieroń Adrian Gieroń
06/08/2020
Robert Szulc Robert Szulc
05/21/2020
Fenomenalna, profesjonalna obsługa. Wszystko zgodne z zasadami bezpieczeństwa dzisiejszych realiów.
Piotr Czyz Piotr Czyz
01/27/2020
Jestem po kursie u Dr Dzieciątkowskiej z odbudowy zębów po leczeniu kanałowym. Szkolenie bardzo wartościowe. Systematyzuje klasyfikacje kiedy, w jakiej sytuacji jaki rodzaj odbudowy pośredniej/bezpośredniej będzie najlepszy. Na szkoleniu jest bardzo dużo praktyki na sali fantomowej połączonej z niezbędną teorią. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze za dwa bardzo intensywne dni nauki ! Polecam !
Piotr Kasprzak Piotr Kasprzak
Akademia Stomatologii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Nazwa firmy