Przejdź do treści

pigmentacja medyczna ust po rozszczepie

2 dni:
godz.
Ostatnia aktualizacja:
Angielski
Polski [automatycznie], Angielski [automatycznie]

Co składa się na jakość szkolenia i jest w cenie?

Przejdź do sekcji

Opis szkolenia

Czytaj dalej

Opinie z Google

01/29/2023
W całego serca polecam szkolenie z makijażu permanentnego u Agnieszki. 🥰 Cudowna, ciepła, miła osoba, która potrafi przekazać wiedzę na najwyższym poziomie, zwrócić uwagę na błędy i wprowadzić w świat pigmentacji. ❤ Sala szkoleniowa, jak i sam salon po prostu WOW! Atmosfera świetna! Jeszcze raz polecam,bo Agnieszka to odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.😍
Luda Tymkiv Luda Tymkiv
09/02/2022
Szkolenie z makijażu permanentnego oceniam na 5 gwiazdek. Już wiem jak unikać błędów w pigmentacji ust i nad czym popracować w dążeniu do ideału. Na wejściu piękna i czysta sala szkoleniowa, świeże róże cudne! Obiad i przekąski bardzo smaczne. Pani Agnieszka potrafi rozładować stres kursanta poprzez indywidualne podejście. Ponadto atmosfera przyjazna, brak pośpiechu i w prezencie gadżety reklamowe (koszulka, fartuszek itp.) Dodatkowo pomoc w tworzeniu pięknych fotografii i wskazówki biznesowe bardzo cenne.
Marta Banachowicz Marta Banachowicz
07/09/2021
Szkolenie z Agą bylo fenomenalne! Wspaniala atmosfera, ogrom wiedzy i cierpliwości. Aga przekazuje swoje doświadczenia kursantkom i upewnia się, że wychodzimy z takim samym poczuciem estetyki jak ona. Bardzo, bardzo polecam i wiem, że to moj pierwszy, ale nie ostatni kurs u wspanialej Agi.
Magda Zielińska Magda Zielińska
02/04/2021
Szkolenia z makijazu permanentnego u p.Agnieszki odbywaja sie na najwyzszym poziomie ,po takim szkoleniu mozna odważnie usiąść do fotela. Poza tym przepieknie wykonuje swoje "dzieła" ktore przekraczaja najwyzsze oczekiwania. Jest dokładna i profesjonalna. Ja jako kolezanka z branży i klientka polecam z czystym sumieniem.
Sylwia Stankowska Sylwia Stankowska
01/27/2021
Dzisiaj byłam na szkoleniu u Agi- brwi permanentnych master w technice pudrowej. Jestem zachwycona szkoleniem, całą organizacją oraz samą osobą Agnieszki- Profesjonalizm i ogrom wiedzy w każdym calu. Do tego Aga jest niesamowicie ciepłą, pogodną i wesołą osobą, co umila pracę i pozwala pozbyć się zupełnie stresu :) W trakcie szkolenia,Aga służy pomocą i dobrą radę- nic nie umknie jej oczom. Gorąco polecam!! ❤️ Na pewno wrócę ❤️ Dziękuję ❤️
Pamela Wilczyńska Pamela Wilczyńska
01/04/2021
Polecam. Nie mam porównania do innych specjalistów bo trafiłam z polecenia. Poleciłam również dalej z czystym sumieniem więc polecę i Wam.
jomozdzynska jomozdzynska
11/27/2020
P. Agnieszka z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przeprowadza szkolenia.Kursant dzięki niej otrzymuje wiedzę na najwyższym poziomie z pełną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jako szkoleniowiec dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem wkładając w to co robi całe swoje serce. Dziękuję za wspaniały czas i ogrom wiedzy przekazanej podczas mojego 5-cio dniowego szkolenia. Serdecznie polecam to miejsce. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnych szkoleniach.
Anna Maciejewska Anna Maciejewska
09/25/2019
Świetne miejsce,super szkoleniowiec z ogromna wiedzą i doświadczeniem,polecam,chętnie jeszcze wrócę zgłębić wiedzę :)
Fabryka Lalek (Salon kosmetyczny) Fabryka Lalek (Salon kosmetyczny)
AKADEMIA SZKOLENIOWA PMU SALON VISAGE AGNIESZKA ADAMCZAK
Nazwa firmy