Bardzo dziękuję Pani Karolinie za piękna fryzurę, ktora bardzo mnie odmłodziła. Super atmosfera. Mam nadzieję; że będę mogła jeszcze z państwa usług skorzystać. Polecam każdemu w każdym wieku . Można też tutaj oddać swoje włosy na dobry cel ; czyli peruki dla osób chorych na raka
Katarzyna Smorawska
Dobrawa jest najlepszym pod słońcem Edukatorem technik cięcia 😇. Wyjatkowa osobowość, piekny, prosty przekaz wiedzy .
Polecam jako stylista fryzur 😊💯
Justyna Wrzesińska
Mam piękna fryzurę. Nigdy wcześniej nie była tak dopieszczona jak u Państwa. Bardzo lubię i polecam
Monika Jankowska
Polecam jako modelka, jestem bardzo zadowolona z cięcia. Przyjemnie spędzony czas i satysfakcja z fryzury.
Anna Rucinska
Polecam strzyżenie w akademii p. Dobrawy. Wszystko pod okiem trenera. Rewelacyjna atmosfera. Włosy idealnie obcięte, świetnie się układają.
Sylwia Błesznowska
Atmosfera super, profesjonalne podejście do modelek a przede wszystkim ekstra fryzury 🥰
Emilia Hassan
Polecam. Fajna atmosfera, strzyżenie idealne. Jestem mega zadowolona 😘
Izabela Zaręba
Super miejsce Dobra atmosfera jako szkoła fryzjerstwa cały czas są mistrzowie fryzjerstwa. Jestem zadowolona.
Lukasz Jakóbiak
Rewelacyjne miejsce super sympatyczni ludzie a fryzura mega ???
Joanna Banaszkiewicz
A very decent hairdressing school! Creative team! Nice, professional and friendly administrators! The training goes one by one. By all appearances, it is a very popular school!
Helena Haponienko
Najlepsze strzyżenie na świecie, najlepsza atmosfera na świecie.
hania xxl
Wspaniała akademia fryzur, cudowna atmosfera. Polecam
Gosia Ciarkowska
Dziękuję za piękna fryzurę wyszłam tak pozytywnie odmieniona jakbym była w najlepszym salonie fryzjerskim w Warszawie
Elzbieta Chmielarska
Rewelacyjne miejsce. Cudowna atmosfera, precyzyjne doskonałe strzyżenie. Bardzo polecam.
Anna Dmowska
Cudowne miejsce ? świetna atmosfera, profesjonalne usługi i podejście Pani Dobrawy jak i Pani Edyty, która mnie strzygła.
Dziękuję za wszystko.
Pozdrawiam ciepło.
Joanna vel.milion dolarów ;)
Joanna Boczkowska Music
Fantastyczni ludzie z wizją i pasją??
Aniutek G
Fryzjer do którego wrócę jeszcze nie raz :-)
Natalia
Super fryzurę zaproponowano mi w Akademii. Jestem bardzo zadowolona.Profesjonalna obsługa i miła atmosfera
Grażynassa Wojcinowicz
Must be here and just enjoy !!!
Witold Wilmanski