Atmosfera w firmie jest bardzo fajna przez co bardzo dobrze się pracuje. 5* za indywidualne rozwiązania i podejście do klienta.
Danka G
Za nami bardzo dobra współpraca, przede wszystkim profesjonalna atmosfera i dobry kontakt. Jeśli ktoś potrzebuje solidnego partnera w prowadzeniu swojego biznesu polecam AGM.
Marcin Daniel
Odbyłem tutaj szkolenia i papierologia nie jest już mi straszna! Profesjonalna firma.
kajtek drwal
Z tą firmą współpraca jest zawsze owocna. Wspólny dialog i doświadczenia pracowników zdają egzamin, bardzo profesjonalna firma.
Bartosz Sikorski
Moim zdaniem to bardzo dobra i profesjonalna firma konsultingowa. Doradztwo biznesowe, ktore oferują jest na najwyższym poziomie. Dzieki nim udało mi się rozwinąć moją firmę. Zdecydowanie polecam.
Marek Marek
Bardzo rzeczowe szkolenia. My mieliśmy okazję odbyć szkolenie z ergonomii stanowiska pracy, jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy innym firmom!
dobrochna klin
Fachowcy, bardzo bystrzy ludzie! Polecam, skorzystałem dużo ze współpracy.
radosław fałda
W 100% polecam firmę AGM, która wsparła rozwój mojej firmy. Jestem pod wrażeniem kompetencji i doświadczenia pracówników.
Piotrek
Jestem właśnie po szkoleniu które zostało przeprowadzone bardzo merytoryczne, w taki sposób że wiele rzeczy zapamiętałem. Bardzo polecam AGM.
Jan Kowalski
Firma godna zaufania, polecam ?
Małgorzata Starościak
Byłem uczestnikiem szkolenia na auditora wewnętrznego. Szkolenie oceniam na 5+. Merytoryczne, ze szczyptą humoru. Wszystko w punkt. Sporo ćwiczeń, a na końcu test- bez stresu ale i bez zbędnego luzu.
Grzegorz Lukliński
Pani kierownik proponuje najpierw opanować sztukę kierowania pojazdami mechanicznymi a dopiero później zarządzać grupą osób.
Jeśli macie wybór to proponuje omijać to miejsce.
Małgorzata Binert
Rzetelna, profesjonalna firma .Współpracuję z nimi kilkanaście lat i jestem bardzo zadowolona.Bardzo pomocni ludzie z wiedzą i doświadczeniem , zawsze mili i chętni do pomocy (konsultanci –
pełen profesjonalizm). Pomogli mi wprowadzić odpowiednie procedury i usprawnić działanie firmy.
Śmiało mogę polecić w 100%.
Grażyna Janus Bartnik
Bardzo profesjonalna firma, ma dobre podejście do każdego klienta, indywidualnie dobiera najlepsze rozwiązania dla firmy i zawsze można liczyć na ich pomoc. Współpracuję z firmą kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona z ich pomocy i pracy! Pomogli mi z wieloma pracami i projektami. Bardzo się cieszę, że nawiązałam z nimi współpracę!
Żaneta Wierzgacz
Szkoleniowcy z AGM doskonale radzą sobie z trudnymi zagadnieniami. Potrafią dotrzeć do słuchaczy słowem jak i za pomocą prezentacji na miarę XXI w. Nasi pracownicy przeszli tu szkolenia m.in. z takich dziedzin jak Ochrona Środowiska czy też Pierwsza Pomoc. Serdecznie polecam.
Jaceek121 p
Już od wielu lat współpracuję z firmą. W tej firmie pracują sympatyczni i kompetentni ludzie, zawsze mili i chętni do pomocy. Pomogli mi usprawnić pwrowadzenie firmy. Mają sprawdzone metody i narzędzia. Zaproponowany przez nich System Zarządzania ISO był strzałem w dziesiątkę.Wszystkim polecam systemy ISO wdrażane przez PK AGM. Zdecydowanie polecę każdemu!
Anna Cieślak
szkolenia BHP zazwyczaj są nudne i ciągną się w nieskończoność , pani, która przeprowadziła je ze mną była rzeczowa i tak ciekawie wszystko omawiała, że po raz pierwszy BHP było ciekawe. Mam nadzieję, że więcej firm będzie korzystać z ich profesjonalnego podejścia
Małgorzata Kucharczyk
Niezwykle profesjonalna i fachowa firma doradcza uzyskałem wyczerpujące informacje na temat funduszy strukturalnych. Kadra firmy odpowiedziała mi dokładnie na wszystkie pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości i z cała pewnością można liczyć na rzetelna wspólpracę.
romek b