Jestem bardzo zadowolony. Pani Kasia pełen profesjonalizm, a przy tym kultura osobista na najwyższym poziomie, człowiek mimo problemu z jakim przychodzi, czuje się bardzo dobrze. Oczywiście bardzo mi Pani pomogła. Polecam wszystkim
Łukasz Nowak
Profesjonalna obsługa . Polecam❤️
Monika Mężyk
Bardzo polecam , pełne profesjonalizmu podejście do wyleczenia problemu ze stopami,pani Małgosiu dziękuję 😉
Tytus De Zoo
Nietrafiona diagnoza, niestety trzeba było szukać pomocy u innej pani podolog, do tego "wciśnięta" zupełnie niepotrzebna maść.
Rafał R.
Serdecznie i z całego serca polecam Instytut Podologiczny - to miejsce idealne dla osób, które szukają fachowej pomocy. Chodzę od lat i jestem w 100% zadowolona, każda z Pań profesjonalna, sympatyczna i ciepła osoba z ogromnym doświadczeniem i wiedzą (szczególnie Pani Kasia) którą mogę z czystym sumieniem
polecić! Jej zaangażowanie, podejście i szacunek do klienta - mistrzostwo! Indywidualny dobór wykonywanych usług, śliczny zadbany gabinet i podczas usługi wszystko pięknie zrozumiale wytłumaczone. Nie zamienię gabinetu na żaden inny.
Natsuhiboshi PL
Polecam ten instytut każdemu kto ma jakie kolwiek problemy.Ja jestem w 100% zadowolona a w szczególności mogę polecicie Panią Kasię która jest poprostu mistrzynią w tym co robi🙂 jej podejście do pacjenta,zaangażowanie w swoją pracę i nie tylko pozwala mi szczerze mówić że nie zmienie gabinetu ani Pani Kasi na inny 🙂
Kinga kania
Jakość zabiegu na wysokim poziomie. Polecam.
Thunder
Bardzo polecam :) Jakość zabiegu zawsze na najwyższym poziomie, bardzo miły personel.
Agnieszka Kusiak
Jak najbardziej polecam!
Przyszłam po pomoc z wydartym dużym paznokciem i bardzo szybko i bez bólu została mi ona udzielona!
Justyna Guzik
Oceniam Insytut bardzo dobrze - fachowa i miła obsługa, zmiany zaleczone szybko i skutecznie. Jeśli ktoś szuka pielęgnacji stóp i leczenia ich to tylko tam :)
Agata Krosińska
Leczylam w tym gabinecie brodawki wirusowe zlokalizowane pod stopami. Ogólnie leczenie trwało ponad rok, w między czasie uznano, że są wyleczone. Jednak bardzo szybko okazało się, że jednak nie. Mimo pracy jaką wykonuje odradzano mi wykonanie odciazen celem wnikania kwasu(?) Pomijam kwestie finansowe, bo to w porównaniu z bólem i dyskomfortem jaki przeżywałam nie są istotne. Udało mi się dostać na konsultacje do inych podologów, którzy jednogłośnie potwierdzili, że brodawek pod stopami nie powinno się wymrazac. Na szczescie trafiłam do podologa w innym mieście i dopiero zabiegi elektrokoagulacji przyniosły porządany efekt i obyło się bez przykrego i uciążliwego bólu pozabiegowego. Piszę ku przestrodze, że jeśli komuś nie pomogło kilka zabiegów wymrazania brodawek na przemiennie z kwasami to niech zaoszczędzi sobie bólu, czasu i pieniędzy i spróbuje tych zabiegów,a przede wszystkim zacznie suplementacje witaminy D.
Urszula Rąpała