Przejdź do treści

Ombre Brows – dla początkujących

2 dni:
16 godz.
Ostatnia aktualizacja:
Angielski
Polski [automatycznie], Angielski [automatycznie]

Co składa się na jakość szkolenia i jest w cenie?

Przejdź do sekcji

Opis szkolenia

Czytaj dalej

Opinie z Google

12/20/2022
Bardzo polecam salon pani Agnieszki! Pełen profesjonalizm, bardzo starannie dobrany kolor, kształt. Atmosfera bardzo przyjazna! Aż chce się tam wrócić!
Aleksandra L. Aleksandra L.
09/13/2022
Pełen profesjonalizm, Pani Agnieszka to mistrzyni w swoim fachu. Wszystko wykonane, starannie, perfekcyjnie, z dbałością o najmniejszy szczegół, wszystko szybko i sprawnie, kolor brwi dobrany idealnie. Jak najbardziej polecam💜💜💜
Patrycja Wąsowicz Patrycja Wąsowicz
06/19/2022
Laserowe usuwanie tatuażu było porażką, po kilku (chyba 8) sesjach usuwania tatuażu zorientowałam się, że coś jest nie tak. Wybrałam się do specjalisty, okazuje się, że poprzez nieumiejętne używanie lasera w Aden mam blizny, które muszę dodatkowo ratować kolejnymi zabiegami. Wystarczyło pójść raz na zabieg w innym salonie i tatuaż zniknął. Nie polecam tych zabiegów, jedynie naciągają człowieka i dodatkowo przez brak profesjonalizmu wpędzają w dodatkowe koszty.
Agata Kochan Agata Kochan
05/24/2022
Nie polecam zabiegów depilacji laserowej. Po pierwsze w ofercie na stronie była informacja że pakiet jest ważny do skutku, po czym okazało się że tylko rok. Ale co najważniejsze to mimo zapewnień że mam idealne warunki tj. jasną karnację i ciemne, mocne włoski i że zabiegi na pewno będą skuteczne, to po półtorej roku regularnych zabiegów i rezygnacji z opalania efektów brak. Pieniądze wyrzucone w błoto.
Yennefer fromVengerberg Yennefer fromVengerberg
01/25/2022
Makijaż permanentny brwi wykonany perfekcyjnie przez Panią Agnieszkę.Warto każdy szczegół konsultować nawet w trakcie zabiegu.Pani Agnieszka spełniła wszystkie moje potrzeby i oczekiwania.Dziekuje i polecam
Katarzyna Przyszlak Katarzyna Przyszlak
07/01/2021
Makijaż permanentny brwi mam wykonany pięknie jestem mega zadowolona, zrobilam również usta .Jestem zachwycona serdecznie polecam makijaz pernamentny perfekt
Marta Kaczmarek Marta Kaczmarek
01/28/2021
Makijaż permanentny - mistrzostwo świata.
Elżbieta Żółtogórska Elżbieta Żółtogórska
01/15/2021
Bardzo dziękuję za piękne brwi, "koronkowa" praca Pani Agnieszki. Dziękuję za upominek:) Polecam Salon Aden! Do zobaczenia;)
Kasia Kasia Kasia Kasia
11/26/2020
Kupowanie produktów na AliExpress i sprzedawanie o minimum 500% drożej w swoim sklepie, mistrzostwo. Kartridże marki GUAPA na AliExpress wychodzą po 1,50/2 zł a salon Aden sprzedaje je nam za 12/13 zł. Nie wspomnę o maszynkach do makijażu permanentnego. Porażka.
Qawsz Qawsz Qawsz Qawsz
10/19/2020
Od kilku lat wykonuje makijaż permanentny brwi u Pani Agnieszki.Polecam wszystkim jeszcze niezdecydowanym.Moja uroda i skóra wymaga częstszych wizyt, właściwie co pół roku odświeżam brwi i z ostatnich efektów jestem najbardziej zadowolona.Najwieksza zaletą Pani Agnieszki jest profesjonalizm i wsłuchanie się w indywidualne potrzeby.
katarzyna PRZYSZLAK katarzyna PRZYSZLAK
09/18/2020
Witam Miałam przyjemność korzystania z usług tego salonu wiele razy....postaram się w jednej tu opinii przedstawić moje pozytywne odczucia.... Pedicure u p.Oli bardzo przyjemny zabieg...zachowane wszelkie standardy czystości (a proszę mi wierzyć jestem na tym punkcie wymagająca) mało tego że dobrze wykonany i się zrelaksowałam ...to p. Ola bez pośpiechu z cierpliwością pomoże doradzić z kolorem....gdzie tak naprawdę nie musiałaby...ma tyle dziennie klientek i tak jak każda jest niezdecydowana...to chyba ja bym dostała na głowę ?....tu nie...z uśmiechem doradzi...cierpliwość mega.... Co do zabiegu usuwania laserem pernamentu....no tu nie mogę powiedzieć że mnie pani Ola zrelaksowała...bo się nie da?zabieg nie należy do przyjemnych...ale jak zawsze spokój...empatia bo przerywała na każdą moją prośbę...w dodatku jej fachowość..to jak potrafi wytłumaczyć.. wiedza którą posiada zawsze mnie uspokaja i wiem że jestem bezpieczna....a to ważne...laser to nie pilnik....tym bardziej jeśli wykonujemy go w okolicach oczu....na końcu...mizianie kremikiem i już lepiej ? A teraz p. Agnieszka Seńska....jej ciepło i gościnność ....więc czujesz się jak gość ..w salonie ....nie ma nic z tzw"gwiazdy"....zdobyła tyle dyplomów...tytułów a jest skromna.....wykonuje pernament nie szablonowo....pochyla się nad każdym indywidualnie....słucha potrzeb. ..gustu ale i też jest stanowcza jeśli chodzi o jej kompetencje....wiadomo...jej dzieło to jak podpis....zabieg bezbolesny.,.bez pośpiechu....słucha z uśmiechem i odpowiada na najbardziej dociekliwe pytania.... Z usług korzystały też moje znajome i również maja pozytywne odczucia. Pani z recepcji...uśmiechnięta i zawsze ładnie wygląda....chodząca wizytówka firmy Z ogromną przyjemnością polecam salon Aden..mam nadzieję,że moja opinia pomoże wielu paniom w wyborze właściwego miejsca i profesjonalnej linergistki....tym bardziej...że da to zabiegi na dłużej... Iwona Kochel
Iwona Kochel Iwona Kochel
Aden Salon
Nazwa firmy