Przejdź do treści

NOWOCZESNE METODY ZŁUSZCZANIA NASKÓRKA

4 dni:
20 godz.
Ostatnia aktualizacja:
Angielski
Polski [automatycznie], Angielski [automatycznie]

Co składa się na jakość szkolenia i jest w cenie?

Przejdź do sekcji

Opis szkolenia

Czytaj dalej

Opinie z Google

03/24/2023
Najgorsza uczelnia medyczna w Polsce. Studenci traktowani są jak śmieci.
kelly ann k kelly ann k
02/19/2023
Polecam uczelnię! Dietetyki uczą dietetycy praktycy, dzięki czemu można liczyć na dygresje na temat pracy z pacjentem w trakcie zajęć. Jest też sporo wykładowców z pasją, którzy świetnie potrafią tłumaczyć. Myślę, że na SWSM można zdobyć świetne podstawy do dalszej nauki i rozwoju po studiach 😊
Ewelina Zielenska Ewelina Zielenska
10/18/2022
Zdecydowany brak poszanowania studenta. Na tej uczelni to prowadząca ZAWSZE ma rację, a Ty nawet nie próbuj się wdawać w dyskusję, bo to i tak nic nie da. Wielu prowadzących ma swoje własne zasady i reguły niezgodne z regulaminem, które często odbijają się w sposób krzywdzący na sudentach, którzy nie są w stanie z tym kompletnie nic zrobić. Pan rektor często wie o nieprzestrzeganiu zasad przez pracowników, jednakże uśmiecha się kpiąco i wzrusza ramionami zamiast wprowadzić porządek.
Sonia Sherzai Sonia Sherzai
10/05/2022
Pseudo-uczelnia prowadzona przez ludzi totalnie bez pojęcia. Nieprawdopodobny brak szacunku do uczennic i próba wydojenia kasy na każdym możliwym kroku. Kontakt z uczelnią albo jest tragiczny albo nie ma go wcale. Maksymalnie odradzam.
Samuel Kąkol Samuel Kąkol
09/29/2022
Dziewczyny zastanówcie się poważnie nad wyborem tych studiów. Kosmetologia to powinna byc głównie praktyka , praktyki mało wyliczanie wszystkiego (bloczek polerski pocięty na 4 części żeby nie zeszło za dużo) na zajęcia z paznokci trzeba przywozić swoje sprzęty , po kosmetykach do makijażu można nabawić się wyprysków i zakażeń , zachowanie dziekanatu naganne a porozumienie z wykładowcami żadne . Te wielkie pieniądze które zostawiłam w tej szkole polecam zainwestować w kursy i szkolenia a napewno więcej wyniesiecie . Nie polecam .
Magda Lenka Magda Lenka
09/04/2022
Kierunek kosmetologia to jakie dramat… Prowadzący są okropni i oceniają na podstawie własnych upodobań, a całość jest nastawiona tylko i wyłącznie na kasę … NIE POLECAM !!
Ja Goda Ja Goda
07/20/2022
nie polecam studiów na kierunku kosmetologia. Na zajęciach praktycznych wyliczają waciki. Ciągle problemy z organizacją. Panie w dziekanacie nic nie widzą. Na egzaminy profesorzy nie przyjeżdzają po czym trzeba przyjechać w inny dzień i specjalnie brać wolne. Organizacja tragiczna.
Katarzyna Jasiek Katarzyna Jasiek
06/28/2021
Na uwagę na pewno zasługują świetnie wyposażone pracownie, fachowa kadra i szeroki wybór przyszłościowych kierunków. Idealna lokalizacja dopełnia całości, polecam wszystkim zastanawiającym się nad studiami w centrum Katowic.
Hardkor Iwenkofin Hardkor Iwenkofin
06/21/2021
Bardzo dobra uczelnia, nowoczesny sprzęt, ciekawie prowadzone zajęcia przez kompetentnych wykładowców. Mam same miłe wspomnienia :) Polecam
Marlena Sitarska-Pawelczyk Marlena Sitarska-Pawelczyk
06/17/2021
Studiowałam kosmetologię na studiach IIgo stopnia. Podobał mi się nacisk na praktykę i to, że wykładowcy sami byli praktykami. Studia ukończyłam zadowolona z poziomu wiedzy, który udało mi się zdobyć.
Be A Be A
06/16/2021
Właśnie ukończyłam tą uczelnie polecam ją ze względu na świetną kadrę dydaktyczną (mówię o dietetyce). Wykładowcy są praktykami na bierząco aktualizują swoją wiedzę a co najważniejsze są to pasjonaci co widać na pierwszych zajęciach. Pracownie są dobrze wyposażone widać na co ida nasze pieniądze (zakupiono nowy analizator składu ciała z wieloma funkcjami) w czasie pandemi szybko uruchomiono nauczanie on-line (nie było to wysyłanie artykułów i ogarnijcie to sobie a normalne zajęcia tyle że on-line). Myślę że wrócę tu na studia drugiego stopnia :)
Rosalin Rosalin
06/16/2021
Jestem studentką 6 semestru kosmetologii forma niestarcjonarna i wszystkim polecam tą uczelnię. Pracownie kosmetyczne są doskonale wyposażone, zajęcia są atrakcyjne dodatkowo na uczelni można organizowanych jest wiele innych szkoleń podczas, których można zobaczyć i obsługiwać takie perełki jak kapsułę SPA :) Od października zaczynam naukę na II stopniu i jestem pewna, że wybiorę właśnie SWSM ponieważ oferta konkurencji nie jest aż tak atrakcyjna :)
Małgorzata Sobczyk Małgorzata Sobczyk
02/19/2021
Najgorsza uczelnia, łamiąca notorycznie prawa ucznia. Nie polecam!
Kocia Centrala Kocia Centrala
01/27/2021
Jako absolwentka nie polecam. Strata czasu i pieniędzy.
G B G B
12/18/2020
PRZESTRZEGAM PRZED TĄ BANDĄ WYŁUDZACZY PIENIĘDZY !!! Lepiej zainwestować w porządne kursy niż "studiować" na tej pseudo uczelni. ODRADZAM
Kinga Leśniak Kinga Leśniak
10/26/2020
Jeśli zamierzasz tu na studia... ZAWRÓĆ I ZAPOMNIJ O TEJ UCZELNI. Brak podstawowych rzeczy na pracowniach, ciągłe podwyżki opłat za naukę, niekompetentny personel w dziekanacie a Pani z rekrutacji... Do teraz się dziwie, że zachowanie tej Pani mnie stamtąd nie wykurzyło bo dalej jest tylko gorzej :) po trzech latach studiów odpuściłam nawet pracę licencjacką, przepisałam się na inną uczelnię ;)
Katarzyna Katarzyna
08/18/2020
Nie polecam tej szkoły bo: Pani w rekrutacji powiedziała mi ze nie może mnie przyjąc z powodu ze mam certyfikat z j.Polskiego B-1, a musi byc B-2 i powienien byc Egzamin certyfikatowy chociaż w innych uniwersytetach i szkołach w ogóle nie potrzebuja, a miałem wielką Chęć uczyć się na kierunku Gastronomia. Jednym słowem nie dają rozwoju osobom z innego kraju. Porażka
Влад Кармазин Влад Кармазин
Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach
Nazwa firmy