Profesjonalistka w każdym calu. 100% zadowolonych klientek - w tym wiele moich znajomych. Polecam!
Łukasz Fedorczyk
Byłam jako modelka na powiększaniu ust , jestem zadowolona , polecam ! 😊
Angelika Krasowska
Pełen profesjonalizm. Podejście do klienta, obsługa, sterylność, zabiegi - wszystko na najwyższym poziomie !!
Beata Marciniak
Polecam salon oraz instytut szkoleniowy. Wszystko na najwyższym poziomie !
Ewelina Ewelina
Jestem klientką Pani Basi od wielu lat. Owszem - terminy odległe, ale to świadczy tylko i wyłącznie jakości świadczonych usług. Miałam okazję wykonywać makijaż permanentny, zabiegi plasmy na twarz, botox, oraz zabiegi pod oczy. Wszystko na najwyższym poziomie! Przychodząc do Pani Basi na zabieg nigdy nie mam obaw, a co wizytę efekty zaskakują mnie pozytywnie! Miałam też okazję korzystać z usług kosmetycznych wykonywanych przez Julię i również gorąco polecam!
Kinga Nikiel
Umawiają na odległe terminy i wpłatę zaliczki.Niestety trafiłam do szpitala i na tydzień przed wizytą prosiłam o zmianę terminu. Nie rezygnację. Niestety nie mogłam bo było za późno.Po nieprzyjemnej rozmowie miałam udowodnić że jestem w szpitalu.. Łaski mi pani nie robi . Mogłam znów się umówić i wpłaci kolejna zaliczkę na grudzień. Dziękuję są też inne gabinety. Nie polecam jeżeli nie jesteście pewni że nie zachorujecie...
Zofia Wójcik
Bardzo polecam! Indywidualne podejście, miła atmosfera.
Dagmara Xxx
Miła Pani Basia. Profesjonalne doradztwo i cała praca. A efekty super. Polecam ??
Janina Trela