Przejdź do treści

Mastercourse Pediatryczny cz. II – immunologia w pediatrii

3 dni:
godz.
Ostatnia aktualizacja:
Angielski
Polski [automatycznie], Angielski [automatycznie]

Co składa się na jakość szkolenia i jest w cenie?

Przejdź do sekcji

Opis szkolenia

Czytaj dalej

Opinie z Google

01/27/2023
Serdecznie polecam pana Marcina Szkolnickiego! Skorzystaliśmy z usług z 2 letnim dzieckiem. Niezwykłe podejście do dziecka. Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Tacy specjaliści to naprawdę jednostki. Jestem ogromnie wdzięczna za uzyskaną pomoc!
beta beta beta beta
10/11/2022
Jak pojawia się jakiś ból, to jest to najlepsze miejsce. Zdarzało mi się, że bolały plecy, ale przyczyna leżała zupełnie gdzie indziej. Kompleksowe podejście do pacjenta. Cenowo bardzo przystępnie, w porównaniu do wizyt prywatnych u lekarzy, których efekt potrafi być tylko tymczasowy.
Piotr Kościuk Piotr Kościuk
10/10/2022
🔥Moi Kochani. Przede wszystkim, życze Wam bardzo dużo zdrowia i szczescia, by trafać w życiu na najskuteczniejszych specjalistów. -Zanim trafiłem na właściwą opiekę do SYSTEMA, miałem przewlekły ból w odcinku szyjnym, ktory powodował odretwienie rąk i brak czucia w dłoniach. Problemy narastały i nie pozwalały na codzienne funkcjonowanie. -Trafiłem do przychodni z polecenia mojej sąsiadki pani Heni. Nigdy wczesniej nie mialem przyjemnosci chodzic po lekarzach, az do tego momentu, kiedy faktycznie zauwazalem znaczacą poprawe mojego zdrowia. ❤️Systema to sztab absolutnie fenomenalnych ludzi, z wysokimi kwalifikacjami oraz ogromną praktyką.Wiedzą bardzo dobrze co robią, bo sie na tym znaja doskonale. ⭐️Pełen profesjonalizm obługi pacjenta w recepcji, bardzo przyjazna atmosfera, kawusia w poczekalini, przyjemne rozmowy fantastyczne recepcjonistki. Wszystko prowadzone i dopiete na ostatni guzik. 🏆Osteopaci i fizjoterapeuci to już kosmos, jak na zachodzie, od razu czujesz, że jestes w najlepszych rekach. 🌱Bardzo dziekuję Bogu , ze mnie tam pokierował, oraz opiece moich genialnych fachowców. Wszystkie dolegliwosci mineły , jestem szczesliwym, zdrowym człowiekiem. ☀️Kochani bądzcie wdzieczni i cieszcie życiem każdego dnia. -Garou
Jarosław Szeniawski Jarosław Szeniawski
10/08/2022
Korzystaliśmy z małżonką wielokrotnie z wiedzy pana Marcina, za każdym razem z korzyścią dla zdrowia i samopoczucia. Najbliższa wizyta w czwartek, już się cieszę.
Waldemar RR Waldemar RR
05/05/2022
Korzystam z usług specjalistów Systema od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z pomocy specjalistów, pozostaję pod wrażeniem ich ogromnej wiedzy, doświadczenia, empatii i troski o pacjenta. Podobnie jak samo wsparcie medyczne, również zespół obsługi klienta jest na najwyższym poziomie. I kawa pyszna! ;)
Anna Babij Anna Babij
05/05/2022
Kompleksowe podejście do pacjenta. Specjaliści się uzupełniają i szanują swoją pracę, dzięki czemu pacjent jest całościowo zaopiekowany. Polecam z całego serca panią dietetyk Maje która w końcu ułożyła dietę pod moje choroby, po której czuje się bardzo dobrze. Początkowy wydawała się trudna do ogarnięcia ale nawet popełniając błędy są efekty i widać że schodza obrzęki więc ciało się pieknie zmienia :) dodatkowo osteopata pracował z moimi bliznami po operacji i powrotem do pełni formy :) Przy okazji to miejsce ma jakąś dobrą energię, a w zasadzie ludzie tam pracujący, poczynając od kochanych pań na recepcji które niezłomnie szukaja najlepszych terminów, I człowiek wychodzi jakiś taki szczęśliwszy:)
Magda Rossa - Bała Magda Rossa - Bała
06/24/2021
Niestety błąd w rejestracji spowodował, że nie zostałam przyjęta. Pani albo źle zanotowała albo zawiódł system. Niestety zabrakło życzliwości i zrozumienia, wracać musiałam pomimo że przyjechałam 40 km. Bardzo przykre, pomimo że gotowa byłam czekać odmówiono.
M Wolan M Wolan
05/31/2021
1 gwiazdka za 1 świetną terapeutkę, niestety po pozostałych perypetiach mam wrażenie że byłam tylko naciągana dlatego więcej na pewno tam się nie pojawię.
Paulina Bielak Paulina Bielak
04/29/2021
Polecam.
Ewa Żulewska Ewa Żulewska
08/18/2020
Edek Wolski Edek Wolski
03/12/2020
Zdecydowanie polecam! Miejsce w którym czuje, że jestem w dobrych rękach. Niesamowita ulga po każdej wizycie u osteopaty! Staram się korzystać regularnie- profilaktycznie, by nie dopuszczać do większych napięć w organizmie, to pozwala, że mam kontrole nad swoim organizmem. Nowa siedziba z cudowną energią i mnóstwem kwiatów- istna oaza ?
Magdalena Ciachera Magdalena Ciachera
11/18/2019
Zgłosiłem się do Pani Magdy z nerwobólem pleców, po 3 wizytach w ciągu 3 tygodni ból minąl, a wcześniej męczyłem się z nim ponad miesiąc, chodząć do fizjoterapeuty. Miły kontakt, profesjonalna podejście do tematu, dziękuję bardzo i gorąco polecam ! :)
Mateusz Minossora Mateusz Minossora
10/09/2019
Dorota Mazur Dorota Mazur
Systema Marcin Szkolnicki
Nazwa firmy