W całego serca polecam szkolenie z makijażu permanentnego u Agnieszki. 🥰
Cudowna, ciepła, miła osoba, która potrafi przekazać wiedzę na najwyższym poziomie, zwrócić uwagę na błędy i wprowadzić w świat pigmentacji. ❤
Sala szkoleniowa, jak i sam salon po prostu WOW! Atmosfera świetna!
Jeszcze raz polecam,bo Agnieszka to odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.😍
Luda Tymkiv
Szkolenie z makijażu permanentnego oceniam na 5 gwiazdek. Już wiem jak unikać błędów w pigmentacji ust i nad czym popracować w dążeniu do ideału. Na wejściu piękna i czysta sala szkoleniowa, świeże róże cudne! Obiad i przekąski bardzo smaczne. Pani Agnieszka potrafi rozładować stres kursanta poprzez indywidualne podejście. Ponadto atmosfera przyjazna, brak pośpiechu i w prezencie gadżety reklamowe (koszulka, fartuszek itp.) Dodatkowo pomoc w tworzeniu pięknych fotografii i wskazówki biznesowe bardzo cenne.
Marta Banachowicz
Szkolenie z Agą bylo fenomenalne! Wspaniala atmosfera, ogrom wiedzy i cierpliwości. Aga przekazuje swoje doświadczenia kursantkom i upewnia się, że wychodzimy z takim samym poczuciem estetyki jak ona.
Bardzo, bardzo polecam i wiem, że to moj pierwszy, ale nie ostatni kurs u wspanialej Agi.
Magda Zielińska
Szkolenia z makijazu permanentnego u p.Agnieszki odbywaja sie na najwyzszym poziomie ,po takim szkoleniu mozna odważnie usiąść do fotela.
Poza tym przepieknie wykonuje swoje "dzieła" ktore przekraczaja najwyzsze oczekiwania. Jest dokładna i profesjonalna.
Ja jako kolezanka z branży i klientka polecam z czystym sumieniem.
Sylwia Stankowska
Dzisiaj byłam na szkoleniu u Agi- brwi permanentnych master w technice pudrowej. Jestem zachwycona szkoleniem, całą organizacją oraz samą osobą Agnieszki- Profesjonalizm i ogrom wiedzy w każdym calu. Do tego Aga jest niesamowicie ciepłą, pogodną i wesołą osobą, co umila pracę i pozwala pozbyć się zupełnie stresu :)
W trakcie szkolenia,Aga służy pomocą i dobrą radę- nic nie umknie jej oczom.
Gorąco polecam!! ❤️
Na pewno wrócę ❤️
Dziękuję ❤️
Pamela Wilczyńska
Polecam. Nie mam porównania do innych specjalistów bo trafiłam z polecenia. Poleciłam również dalej z czystym sumieniem więc polecę i Wam.
jomozdzynska
P. Agnieszka z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przeprowadza szkolenia.Kursant dzięki niej otrzymuje wiedzę na najwyższym poziomie z pełną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jako szkoleniowiec dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem wkładając w to co robi całe swoje serce. Dziękuję za wspaniały czas i ogrom wiedzy przekazanej podczas mojego 5-cio dniowego szkolenia. Serdecznie polecam to miejsce. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnych szkoleniach.
Anna Maciejewska
Świetne miejsce,super szkoleniowiec z ogromna wiedzą i doświadczeniem,polecam,chętnie jeszcze wrócę zgłębić wiedzę :)
Fabryka Lalek (Salon kosmetyczny)