Nie spotkałam się z innym takim człowiekiem, jak Pani Aleksandra. Perfekcjonizm w każdym calu, dbałość o detale, sympatyczna atmosfera oraz otwartość na potrzeby klienta to tylko kilka z pozytywnych cech, które panią Aleksandrę cechują. Jeżeli zależy państwu na słudze opartej na pełnym profesjonalizmie, to nie musicie już dłużej szukać. Polecam całym sercem.
Aneta Jaroszewska
Odbyłam szkolenie z makijazu permanentnego metodą ombre, Pani Aleksandra jest profesjonalistką. Posiada ogromną wiedzę na różne tematy i potrafi dobrze ją przekazać. Jest osobą miłą z odpowiednim podejściem do klienta. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Polecam
JKinga Po
Pełen profesjonalizm,kompleksowe podejście do potrzeb klienta 👌. Osobiście jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów jakie wykonała mi Pani Aleksandra i z spokojem mogę polecić☺️.Cieszę się że trafiłam w Pani ręce 🌸🌷
Justyna Wziętek
Gorąco polecam!
Pani Aleksandra to prawdziwa estetka, profesjonalistka w każdym calu 🤗 Ciepła, empatyczna kobieta o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu. Wybór linergistki był w 100% trafny 😘
Magdalena Twarog
Szczerze polecam Panią Aleksandrę Górecką. Każdą klientkę traktuje profesjonalne z indywidualnym podejściem. Uważnie słucha i podpowiada, przecież każda z nas ma inne predyspozycje i oczekiwania. Szanuje i eksponuje unikatowość każdej osoby. Moje brwi i kreski są idealne. Teraz czas na usta😊.
Margareta Kucznier
Polecam!
U Pani Aleksandry odbywałem szkolenie z mezoterapii oraz stymulatorów tkankowych.
Pani Aleksandra jest osobą w pełni zaangażowaną w prowadzenie szkoleń. Posiada bogaty zasób wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, można śmiało powiedzieć że jest mistrzem w swoim fachu. Osoba rzetelna, sumienna, z właściwym podejściem do kursanta. Organizowane Szkolenia są na bardzo wysokim poziomie, prowadzone przez samych specjalistów. Jako uczestnik czułem się w 100% zaopiekowany podczas szkolenia. Przekazano mi bardzo dużo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Dużo praktyki na modelkach pod okiem Pani Aleksandry (co jest dużym plusem), ponieważ można omawiać ewentualne wątpliwości na bieżąco. Prowadząca szkolenie wykorzystuje najbardziej sprawdzone metody wykonywania zabiegów, oraz bazuje na najlepszej jakości produktach.
Poziom merytoryczny jak i praktyczny oceniam bardzo wysoko. Z pełna odpowiedzialnością uważam ze jestem gotowy by podejmować zabiegi w swoim gabinecie. W punkcie szkoleniowym oraz gabinecie już na „wejściu” widoczna jest jakość świadczonych usług.Szkolenia u Pani Aleksandry rekomenduje w 100% i polecam każdemu kto już pracuje w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej oraz tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.
Sebastian Chojnacki
Wspaniałe miejsce, zawsze jestem profesjonalnie obsłużona. Pani Aleksandra jest mistrzynią w swoim fachu.
Karolina Kaja
Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam
Wanda Wlodarczyk
Bardzo serdecznie polecam instytut Pani Aleksandry Góreckiej. Robiłam tam makijaż permanentny brwi, który został zrobiony przez sympatyczną i bardzo dokładną Panią Małgosiu zresztą każda z pań tam pracująca zawsze była uśmiechnięta i miła. Dziękuję Pani Małgosiu. Napewno wrócę i nie tylko na brwi. Pozdrawiam
Lucyna K
Pani Aleksandra Górecka jest Mistrzynią w swojej profesji. Ona po prostu ma talent.W Jej ręce powinny oddawać się kobiety,które mają jakiekolwiek wątpliwości, co do decyzji o poddaniu się makijażowi permanentnemu brwi i nie tylko.
Moje brwi są po prostu piękne i codziennie patrząc w lustro nie mogę się nadziwić,że właśnie takie są. Mają piękny kształt,odpowiedni kolor dopasowany do typu urody , a co najważniejsze wyglądają naturalnie.
Gratuluję Pani Aleksandro kunsztu i fenomenalnych umiejętności.
Helena Ol