Bardzo profesjonalne centrum szkoleniowe dla osób pracujących w przemyśle, szczególnie dla pracowników UR zajmujących się automatyką
Kadra ma duże podejście praktyczne do tematu
Szczerze polecam
Maciej
Super szkolenie z TIA, trener dobrze przygotowany. Polecam
Michał K
Doświadczona kadra, zdecydowanie zbyt mały ekran projekcyjny gdzie prowadzący dzialal w TIA portal (z trzeciej lawki już prawie nic nie widać, z czwartej to już trzeba mieć bezstratny zoom w telefonie aby coś dostrzec).
Kompletnym nieporozumieniem były osoby online, którym co chwilę coś nie działało - prawdopodobnie logistycznie nie jest to przygotowane pod takie szkolenia. Być może kolejne segmenty szkolenia spowodują podwyższenie oceny, na te chwilę mogłoby być zdecydowanie lepiej i jest nad czym popracować.
Michał eM
Profesjonalne schlebia szkolenia na wysokim poziomie, prowadzący o dużej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Różnorodny sprzęt dostosowany do każdego że szkoleń.
Bardzo wygodna lokalizacja w hotelu.
Michal Augustynowicz
Profesjonalne podejście do prowadzenia szkoleń. W cenie szkolenia zazwyczaj są obiady i bowling :D
Robson
Wspaniałe miejsce do szkoleń, jest to część hotelu Malinowski
Marek Cheba
Trudno powiedzieć coś konkretnego w dobie pandemii i czerwonej strefy.
Jednak obsługa jest miła i sprawna. Posiłki z cateringu więc nie wiadomo jakie są normalnie. Jednak kawę robią świetną.
A szkolenia? Kto się chce uczyć będzie zadowolony. Poziom dydaktyczny jest wysoki.
Roman Milewski
Zdecydowanie polecam. Świetnie wyposażone stanowiska, przejrzyste materiały, które przydają się później. Większość wykładowców również ma spore doświadczenie w przemyśle i służy pomocą.
Przykład dla innych centrów szkoleniowych zdecydowanie
Mati
Zawsze świetne szkolenia. Wiedza prowadzących na wysokim poziomie. Warto skorzystać. Troche gorzej z tzw. warsztatami, mniej ciekawe. Trzeba je traktować jako zaproszenie i ew. wstęp do szkoleń. Pozdrowienia dla Grzegorza:)
Tomek Żak
Dobre Centrum Szkoleniowe z dobrym Hotelem i Rekrutacją. Wszystko w jednym miejscu. Super.
Marcin M
Profesjonalne miejsce do nauki. Szkolenia na wysokim poziomie, miła obsługa, fajna atmosfera. Co ważne, praktyczne podejście do tematu PLC.
Łukasz Skrobek