Kurs z diagnostyki narządu ruchu z elementami diagnostyki reumatologicznej jest na bardzo wysokim poziomie dzięki wspaniałej Dr Serafin Król. Ogromne doświadczenie prowadzącej daje możliwość rozwoju i zrozumienia tak ważnego badania.
Jakub Zembaty
Świetne kursy USG oraz profesjonalna organizacja wydarzenia. Bardzo trafiony, różnorodny catering. Polecam każdemu!
Piotr Loranty
USG Masterclass to najlepsze szkolenia na jakich byłem. Idea i realizacja na najwyższym poziomie.
Wojciech Chróśćiel
Zdecydowanie polecam kursy z USG Trenerem, szczególnie podobało mi się to, ze był to w 100 % kurs praktyczny.
Malwina
Szkolenie z USG z tarczycy było jednym z lepszych, w jakim brałem udział. Polecam gorąco!
dr n. med. Marcin Błaszkowski
Szkolenie ma wysokim poziomie, zarowno merytorycznie, jak i praktycznie. Swietny sprzet, mozliwosc przetestowania roznych aparatow do usg. Wykladowcy zaangazowani, duzo badan, po 2 osoby przy aparacie. Bardzo polecam.
Huljetta C
Polecam wszystkim, świetne szkolenie, cudowna obsługa, bardzo dobra organizacja. Szkolenie z Adamem Michońskim spełniło w 100% moje oczekiwania.
Barbara Skalska
Polecam. Bardzo ciekawe szkolenie z TRUS i biopsji fuzyjnej stercza.
Marek Draczyński
Warto co pewien czas powtarzać i weryfikować swoją wiedzę !!!
Odcinek 2:
========
Zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego roku, 15-16.05.2021 uczestniczyłem w szkoleniu "TRUS - współczesna ultrasonografia w diagnostyce gruczołu krokowego"
Kurs bardzo dobrze zorganizowany, wykłady ciekawe, wykładowcy w świetnej formie, szkolenia "na osobniku żywym" praktyczne i użyteczne w codziennej praktyce urologicznej :-)
Rzeczy około-kursowe - miejsce, sala, catering - wszystko na poziomie profesjonalnym.
Polecam to miejsce :-)
JK Wolski
Odcinek 1:
=========
Uczestniczyłem w bardzo dobrze zorganizowanych szkoleniach z USG:
1. 14-15.11.2020 - Diagnostyka ultrasonograficzna narządów moszny
2. 05-06.12.2020 - Diagnostyka USG w najczęściej spotykanych schorzeniach układu moczowego
Organizator szkoleń - USG Trener - bardzo profesjonalnie "ogarnął" stronę organizacyjną (sprzęt USG, rekrutacja pacjentów do badań).
Wykładowcy - Dr Szerstobitow i Dr Lewicki - profesjonalnie przekazali swoją ogromną wiedzę, sprawnie przeprowadzili szkoleniowe badania na pacjentach i , co ważne, wskazywali i weryfikowali na bieżąco moje niedoskonałości warsztatowe.
Miejsce szkolenia, catering - absolutnie odpowiednie.
W 2021 planuję wchodzić na stronę www USG Trener, aby wybrać następne szkolenia.
JK Wolski, Warszawa
Jan Karol Wolski
Szkolenie tak dobre, że chce je się powtarzać co roku! Polecam :)
Maciek Saczywko
Polecam, świetna organizacja i dużo praktyki!
Paweł Dryżałowski
Bardzo dobry kurs. Wiedza, której potrzebowałam, przekazana w skondensowany sposób. zajęcia praktyczne w małych grupach, na świetnym sprzęcie. Polecam!
Katarzyna Nawrocka-Matejek
Świetna organizacja kursów ultrasonograficznych, te na których byłem bardzo dobrze przygotowane od strony zarówno merytorycznej jak i technicznej. W czasach pandemicznych duża dbałość o bezpieczeństwo uczestników, są przygotowane środki ochrony osobistej i płyny dezynfekcyjne. Z czystym sercem mogę polecić, a sam chętnie wezmę udział w kolejnych szkoleniach. 5/5.
Pediatra Sucha
Warto co pewien czas powtarzać i weryfikować swoją wiedzę !!!
Uczestniczyłem w bardzo dobrze zorganizowanych szkoleniach z USG:
1. 14-15.11.2020 - Diagnostyka ultrasonograficzna narządów moszny
2. 05-06.12.2020 - Diagnostyka USG w najczęściej spotykanych schorzeniach układu moczowego
Organizator szkoleń - USG Trener - bardzo profesjonalnie "ogarnął" stronę organizacyjną (sprzęt USG, rekrutacja pacjentów do badań).
Wykładowcy - Dr Szerstobitow i Dr Lewicki - profesjonalnie przekazali swoją ogromną wiedzę, sprawnie przeprowadzili szkoleniowe badania na pacjentach i , co ważne, wskazywali i weryfikowali na bieżąco moje niedoskonałości warsztatowe.
Miejsce szkolenia, catering - absolutnie odpowiednie.
W 2021 planuję wchodzić na stronę www USG Trener, aby wybrać następne szkolenia.
JK Wolski, Warszawa
Jan Karol Wolski
W mojej edukacji chirurga ogólnego II st. I eurologa FEBU uczestniczyłem w wielu profesjonalnych szkoleniach. Autorytet i niekwestionowana wiedza i umiejętności prowadzącego + profesjonalna organizacja =dobre szkolenie. USG Trener zapewnia to i jeszcze przeciął opiekę i pyszny katering. KURSY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!!!!
Piotr Szulc