Tragedia.... Poziom nauczania i szacunek do studentów zerowy.
Karolina Wnęk (Karolina.wnek23)
Dzień dobry,
Na temat nauczania wypowiedzieć się nie mogę, mimo chęci i wielokrotnych starań kontaktu zostałem po prostu zignorowany a uprzednio wprowadzany w błąd.
Jeśli tak się szanuje partnerów/kandydatów/przyszłych studentów, to dziękuję!
pawel tud
Szanowni państwo
Uważajcie na tę szkołę, traktuje studentów jak śmieci, byle by płacili, w dodatek łamie postanowienia umowy, a zatem i prawo, nic sobie z tego nie robiąc, postępowanie wręcz bandyckie.
Michał karwec
Nie mogę wypowiedzieć się na temat poziomu nauczania, jednak chciałbym wyrazić swoją opinie o sposobie rekrutacji.
Dwukrotnie zostałem wprowadzony w błąd, Pani z biura rekrutacji za każdym razem zapewniała mnie że wpierw kierunek studiów magisterskich a następnie podyplomowych na które się zapisałem zostanie na 100 % otwarty.
Na ostatnią chwilę dostałem jednak informację że niestety jest zbyt mało chętnych i zawieszają rekrutację, w skutek czego straciłem czas.
Brak profesjonalizmu i szacunku.
Miki1992
Tego brakowało, spotkanie na żywo po miesiącach izolacji. Dzięki ZPSB za doskonałą organizację i wybitne wykłady. Ta placówka to niezapomniane wrażenia i wspaniali ludzie i nie jest w stanie tego zburzyć żadna pandemia. Brawo !!!
Marcin Szmuc
Mogę oceniać tylko studia podyplomowe ponieważ dane mi było uczęszczać do ZPSB na roczne weekendowe studia. Myślę, że uczelnia kładzie duży nacisk na praktyków a nie tylko teoretyków. Wykładowcy który poznałem byli fachowcami w swoich dziedzinach , w większości z komercyjnym doświadczeniem. Polecam wszystkim.
Jakub Bieniaszewski
Warto. Przedsiębiorcy już się przekonali że warto zatrudniać absolwentów. Ja pracę znalazłem po 3 tygodniach, w zeszłym zadzwoniła do mnie firma do której składałem CV zaraz po obronie, po negocjacji warunków z pytaniem czy nie chciałbym u nich pracować - więc jednak markę sobie wyrobili dobrą.
Rafał Rybka