Super kurs! Dla osoby, która nigdy wcześniej nie miała styczności z tematem CNC kurs przedstawiony w taki sposób, że wręcz nie mogę doczekać się wskoczyć przed frezarkę/tokarkę i zacząć tworzyć/pracować! Super wykładowca, atmosfera z jajem i co najważniesze dużo wiedzy, ale nie pustej, książkowej wiedzy, a informacji wprost z biznesu i przemysłu - wiedzy, która każdemu przyda się w codziennej pracy! Polecam serdecznie!
Mateusz M
Daję 4 gwiazdki zeby nie zapeszać.
A tak po prawdzie to szkolenie dobrze przygotowane, materiały i wykładowca dostepne.
Dużym plusem jest to ze szkolenie jest 1organizowane w max 6 osób daje to mozliwosc bezposredniego kontaktu ze szkolącym.
Marcin Ziętek
Serdecznie polecam ENG-SOLUTIONS!
Bardzo profesjonalne szkolenia, na wysokim poziomie. Ogrom wiedzy i umiejętności. Świetne podejście do kursantów i wspaniała atmosfera! 🦾
Karolina Bohdan
Wartościowe szkolenia przeprowadzane we wspaniałej atmosferze. Prowadzący posiada ogromną wiedzę, zarówno praktyczną, jak i teoretyczną i potrafi przekazać ją w niesamowicie przystępny sposób. Gorąco polecam zarówno wszystkim tym, którzy chcą nabyć nową wiedzę umiejętności, jak i tym, którzy chcieliby udoskonalić te już posiadane!
Daria Darznik
Profesjonalne oraz wysokiej jakości szkolenie oraz materiały szkoleniowe. Trener z dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną. Bardzo dobry kontakt i chęć do współpracy. Polecam wszystkim, którzy pragną się szkolić z zakresu obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Łukasz Kuczek
Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Pan Marek posiada dużo wiedzy, którą w przystępny sposób przekazuje kursantom. Na plus również zmieniona taktyka kursu nastawiona na maximum praktyki. Szczerze polecam!
Marek Szlauer
Bardzo konkretne i treściwe szkolenie. Bardzo dużo informacji teoretycznych i praktycznych.
Bartosz Tesarczyk
Profesjonalne podejście do szkolenia kompendium wiedzy wysoki profesjonlizm szkolącego znającego się na praktyce
Przemysław Tokarowski
Jako konstruktor z doświadczeniem w wytwarzaniu jedynie w zakresie technologii przyrostowych, zaliczyłem bardzo kompetentne szkolenie w zakresie programowanie obrabiarek CNC na poziomie basic (One by On). Polecam ze względu na wysoki poziom edytorski dokumentacji szkoleniowej oraz profesjonalizm i kompetencje instruktora. Szkolenie wyróżniało się szczególnym podejściem do wariantowego rozwiązywania praktycznych problemów konfiguracyjnych, występujących na styku dokumentacji wykonawczej obrabianego detalu i programowania obrabiarki numerycznej.
Tomasz Stenzel
Jestem bardzo zadowolony, że mogłem wziąć udział w oferowanym kursie. Informacje które uzyskałem były konkretne i pomocne, a forma kursu i jego dostępność bardzo korzystna. Wielki Profesjonalizm Pana Marka i Pana Dominika. Mam nadzieję, że skorzystam jeszcze z Waszej oferty :)
Patryk Urbanik